Služby

Používáme profesionální technologie, které kladou vysoké nároky na bezpečnost a spolehlivost. Máme špičkové diagnostické přístroje značek Siemens, Bosch nebo Delphi. Poradíme si tak s přestavbou automobilů všech značek a typů.

Jsme autorizovaná společnost (s kulatým razítkem) registrovaná u ministerstva dopravy s oprávněním zápisu změn (přestavby, revize, výměny nádrží) do registru vozidel a technických průkazů.

Jsme jednou z největších servisních firem, které se v Praze a okolí specializují na servis automobilů na pohon LPG či CNG.

Spolupracujeme jen s dodavateli, kteří jsou špičkami na trhu s LPG. Mezi ně patří Lovtec, AC Autogaz, BRC, Elpigas, ESGI, Koltec, Prins, Elpigaz a další.

Montáže LPG

Nabízíme profesionální montáže LPG do automobilů všech značek. Ať se již jedná o Fabii 1.2HTP či Mercedes Benz AMG 5.5. Nejčastěji montovanou a nejvýhodnější značkou v poměru cena/kvalita je česká značka LOVTEC. Jedná se nejmodernější sekvenční vstřikování co do kvality 100% srovnatelné s italskými značkami TARTARINI či LOVATO.

Tento měsíc akční ceny se slevou 5000 Kč a speciální ceny na vybrané modely. Garantujeme nejlepší cenu v ČR.

Servis LPG

Nabízíme pravidelné servisní prohlídky a revize LPG systémů se zápisem do TP.
Používáme moderní diagnostické nástroje a mimo jiné i kvalitní elektronickou detekci úniku LPG.

Výměny nádrží

Expresní výměny expirovaných nádrží. Již za pár hodin odjíždíte s novou nádrží zapsanou do TP.

Přestavby E85

Pokud hledáte alternativu pro úsporu s nižšími pořizovacími náklady je zde pro vás přestavba na biolíh E85